سیستمهای مخابراتی

        سیستمهای مخابراتی

 

   مشکلات مربوط به کیفیت و برقراری انرژی برق با توجه به ایفای نقشهای کلیدی سیستمهای الکترونیکی و ارتباطات در دنیای امروز اهمیت بسیار زیادی یافته است. پردازشهای صنعتی پیشرفته، جایی که بروز اشکال در کنترل پروسس منجر به از دست رفتن زمان و محصول می شود، فرودگاه ها و بیمارستانها که قطع برق یا بروز اشکال در عملکرد دستگاهها منجر به بروز خطرات جدی می گردد و صنعت اطلاعات و تکنولوژی ارتباطات، جایی که نیازمند سطح بالایی از پایداری برای سیستمها را می طلبد، وابستگی بالاتری را به وجود منبع انرژی برق پایدار و مطمئن ایجاد نموده است. سیستمهای UPS، امروزه بخش جدایی ناپذیر صنعت مخابرات و ارتباطات به شمار می رود و وجود انرژی برق پشتیبان و پایدار تاثیر مستقیم بر کارکرد پیوسته و ارائه سرویس مورد نظر دارد. invt، طیف کاملی از محصولات UPS را که بتواند تمام نیازهای صنعت مخابرات و ارتباطات را پوشش دهد، با بالاترین سطح کیفیت ارائه می کند. طراحی ماژولار، طراحی متراکم و متمرکز در عین سهولت اجرای سرویس دوره ای و تعمیرات احتمالی، استفاده از قطعات الکترونیکی کلیدی تولید کشورهای طراز اول این صنعت از جمله امریکا و آلمان و ارائه خدمات پشتیبانی فنی کامل و گسترده در ایران، از سوی شرکت مهندسین مشاور امواج تتیس،  پکیج ایده آلی را برای  راهکارهای UPS ارائه می دهد.

   ایستگاههای ارتباط بیسیم و شبکه تلفن همراه و تجهیزات تکرار کننده و تقویت کننده سیگنال CDMA که گاها در مکانهای با دسترسی دشوار در کوهها قرارداشته و غالبا از شبکه برق ضعیف و کم کیفیتی برخوردارند، نیازمند سیستم برق پشتیبان و تثبیت کننده کیفیت برق برای کارکرد صحیح می باشند. عواملی چون اعوجاج، کاهش و افزایش دامنه و فرکانس، وجود ضربه (Spike) در خطوط انتقال انرژی در کنار قطع موقت برق، عواملی است که عملکرد مداوم و پیوسته سیستمهای مخابراتی را با مشکل مواجه می کند.

   اشغال کمترین فضای ممکن، در بدنه  استاندارد رک و توسعه پذیری در کنار کیفیت و ضریب اطمینان و راندمان بالا برای مراکز مخابراتی، از ویژگی های متمایز invt است که توانسته تمامی این ویژگیها را در محصولات خود لحاظ نماید. راندمان بسیار بالا حتی در بارهای کم، سهولت کاربری، رابط های متنوع کاربری بنا بر نیاز سیستم، چیدمان بهینه اجزای داخلی و تهویه عالی دستگاه در کنار ایزولاسیون فیزیکی بخش های High Impedance و کنترل بردهای محصولات، مدیریت کامل باطری و نگهداری آن به نحوی که عمر باطری به حداکثر ممکن برسد، پارامتر THDi و THDu بسیار پایین و مناسب برای تجهیزات حساس مخابراتی، امکان تغذیه بارهای موتوری توسط UPS های سری RM، بهره مندی از آخرین تکنولوژی های طراحی UPS جهان از جمله طرح Vienna Type Rectifier و Three Level Enhanced Inverter و نهایتا، پشتیبانی کامل فنی شرکت مهندسین مشاور امواج تتیس  از مشتریان با برخورداری از تیم کارآزموده فنی با تجربه ای بالغ بر 20 سال بطور متمرکز در صنعت یو پی اس که دوره های بین المللی متنوعی در این صنعت در اروپا سپری نموده اند، بهترین انتخاب را پیش روی کاربران قرار می دهد.

 

 

 

 

 

   

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هفده =