گالری عکس

 

تتیس، درسال ۱۳۹۲ موفق به انعقاد قرارداد نمایندگی انحصاری با گروه کارخانجات INVT گردید و طی یک سال آزمایش و بررسی تجربی این محصولات، بر آن شد تا با انتقال تکنولوژی و راه اندازی خطوط مونتاژ، انواع یو پی اس های ماژولار و کم ظرفیت، اینورتر و رکتیفایرهای مخابراتی این برند را در خاک ایران، به تولید برساند. این مهم در سال ۱۳۹۴، به انجام رسید و هم اکنون ظرفیت تولید یو پی اس های تکفاز و سه فاز این شرکت، بالغ بر ۱۰/۰۰۰ دستگاه در سال می باشد.

 

سالن تولید شرکت مهندسین مشاور امواج تتیس

 

 

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

 

غرفه شرکت مهندسین مشاور امواج تتیس در نمایشگاه بین المللی الکامپ ۱۳۹۶

بیست و سومین نمایشگاه الکامپ در سی ام تیرماه در حالی برگزار گردید که شرکت مهندسین مشاور امواج تتیس، در کنار شرکتهایی چون ایرانسل، جزء معدود اسپانسرهای نمایشگاه بود. در این دوره، تتیس، افتخار مصاحبه با وزیر محترم ارتباطات جناب اقای دکتر واعظی و بازدید ایشان از غرفه را داشت. همچنین جناب مهندس تابیدان، در پی موفقیتهای چشمگیر تتیس در صنعت یو پی اس، مورد مصاحبه نشریه اقتصادی الکامپ قرار می گیرد.

 

غرفه شرکت مهندسین مشاور امواج تتیس در نمایشگاه بین المللی الکامپ ۱۳۹۵

 

غرفه شرکت مهندسین مشاور امواج تتیس در نمایشگاه بین المللی الکامپ ۱۳۹۴

 

غرفه شرکت مهندسین مشاور امواج تتیس در نمایشگاه بین المللی الکامپ ۱۳۹۲

 

 

غرفه شرکت مهندسین مشاور امواج تتیس در نمایشگاه بین المللی الکامپ ۱۳۹۰

 

 

غرفه شرکت مهندسین مشاور امواج تتیس در نمایشگاه بین المللی الکامپ ۱۳۸۹

 

 

غرفه شرکت مهندسین مشاور امواج تتیس در نمایشگاه بین المللی الکامپ ۱۳۸۸

 

 

غرفه شرکت مهندسین مشاور امواج تتیس در نمایشگاه بین المللی الکامپ ۱۳۸۷

 

 

 

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و خدمات سلامت ایران هلث، به عنوان دومین رخداد بزرگ در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، دارویی و خدمات سلامت در منطقه است که بصورت سالانه در حوزه سلامت و با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و همکاری شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اردیبهشت ماه هر سال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد و سالانه بیش از ۲۰۰۰۰ نفر از این نمایشگاه بازدید به عمل می آورند.

غرفه شرکت مهندسین مشاور امواج تتیس در نمایشگاه بین المللی ایران-سلامت ۱۳۹۵